Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin: Pożar na Felinie. Płoną magazyny [zdjęcia]

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 9 sierpnia 2019 r. o 20:10 Powrót do artykułu
Powstaje kolejny park naturalistyczny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lepiej posłuchajcie tego ============================= ============================= TOOL - Fear Inoculum - po 13 latach TOOL wydaje album !!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wałek nie pożar.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli to czyszczenie terenu do zabudowy, to Ratusz tego powininen zabronić, gdyż takie coś zbytnio zanieczyszcza powietrze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koleny pożar naturalistyczny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a gapie zamiast uciekać to się gapią i wdychają szkodliwe substancje z pozaru, tfu, niemądre te ludzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
agencja PR na zlecenie dewelopera minusuje niekorzystne wpisy a wystarczy zobaczyć kto jest właścicielem terenu, do boju dziennikarze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje wierne trolle widzę że dzielnie walczycie i dodajecie komentarze w sposób hurtowy. Tak tylko gwoli ścisłości, przedłużam promocję. Do dnia wyborów parlamentarnych zwiększam stawkę za wpis z 15 na 30 gr. Zachęcam do skorzystania z tej oferty i zwiększenia ilości dodawanych wpisów, tak by za działanie na rzecz naszej kochanej partii, otrzymać godną zapłatę. Wiecie co pisać? Zunio, bizancjum, targowica, dewelo-, Lublin wymiera itd. Do boju moje wierne trolle, ku chwale PiS!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Deweloper płakał jak POdpalał
 Przepraszam, że tak spamuję ale jestem trollem wynajętym przez PiS i za to mi partia płaci. POtrzebuję POd każdym artykułem dodać odPOwiednią liczbę hejterskich, antyżukowych, wpisów, bo jeśli tego nie zrobię, to centrala mi nie zapłaci. Moje wpisy łatwo rozPOznać, zbitkę liter "po" zawsze piszę z wielkich liter, żeby centrala mogła łatwo rozPOznać ile konkretnie komentarzy dodałem i mi za wszystkie zapłacić. POza tym dostałem rozkazy, żeby cały czas używać słów: "Zunio", "bizancjum", "wypchane POrtfele", "ubogacanie korporacji", "Detroit Wschodu", "Fuchmistrzunio", "dewelo-rozwój", "dewelo-prezydent", "dewelo-sułtan", "dewelo-kamerdyner", "dewelo-macki", "dewelo-geszeft", "dewelo-cwaniaki", "dewelo-targowica". Za wpisy z tymi wyrazami dostaję PO prostu więcej pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś tu boi się prawdy. POplecznicy sami się mobilizują albo ktoś im płaci za manipulację komentarzami wszędzie gdzie są kontrowersje. Mafia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczymy, co się stanie z tym terrnet
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaraz będzie nowe osiedle,"Słoneczny Felin"...!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tylko utylizacja odpadów po polsku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdjecia z drona na sciezce podejscia do lądowania samolotów na lotnisku. W odleglosci 4km od pasa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znowu przechowywanie odpadów w chmurze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Własnie ku chwale PiS. Stop złodziejskim PO. Ludzie godnie chcą żyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PISowskie TROLE nawet przy pożarze wypisują brednie. Widać jakie zje.by s Awiw w PISie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sam się wziął i się zapalił. Ten budynek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś tu boi się prawdy. POplecznicy sami się mobilizują albo ktoś im płaci za manipulację komentarzami wszędzie gdzie są kontrowersje. Mafia.
 Mafia to strasze słowo. Mam nadzieję, że Rausz czuwa nad tym i taki twór nigdy nie pojawi się w naszym mieścieie.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Targ na Ruskiej też się sam zapalił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...